03 مهر 1396,09:27:12

ورود مدیران سایت

اسلایدر تصاویر

entezar.swf 05 : 41- 12 : 05- 17 : 17

1

  تبلیغات

  قلیان‌سراها متولی ندارند/ تعزیرات مستندات خود را درباره وجود موادمخدر در تنباکو ارایه کند

  احمد آریایی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره هشدارها مبنی بر سرو مواد مخدری مانند شیشه و کراک در برخی از قهوه‌خانه‌های تهران،‌ افزود: در پی طرح چنین موضوعی از سوی مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، ضرورت دارد مستندات چنین تخلفاتی از سوی مسئولان هرچه سریعتر ارائه شود تا برخورد لازم صورت گیرد. 

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی،‌ با تاکید بر اینکه تعزیرات تهران باید مستندات خود را در رابطه با وجود مواد مخدر در قلیان سراها سریعتر ارائه کند، تصریح کرد:‌ برخورد مقطعی با چنین تخلفاتی چاره ساز نیست و باید به صورت قاطع با چنین اماکنی برخورد کرد،‌ اما متاسفانه برخورد مقطعی با چنین تخلفاتی در کشور فراگیر شده است.

   

  ابراز نگرانی از مصرف بی رویه قلیان و مواد مخدر در کشور

  این نماینده مردم در مجلس نهم،  با ابراز نگرانی از مصرف بی‌رویه قلیان و مواد مخدر در کشور، ادامه داد:‌ متاسفانه گام‌های عملی و اساسی که مانعی یر راه افزایش مصرف سیگار و قلیان در کشور به وی‍ژه در میان جوانان شود هنوز در کشور برداشته نشده و روز به روز مصرف مواد مخدر و قلیان جوانان کشور را به ورطه نابودی و فلاکت می کشاند.

   

  جمع آوری قلیان ها از قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی ضروری است

  وی جمع آوری قلیان‌ها از قهوه خانه‌ها و سفره خانه‌های سنتی ضروری خواند و تصریح کرد: مگر غیر از این است که در اسلام هر چیزی که سبب بیماری، هلاکت ونابودی بشر شود حرام است پس چرا به چنین اماکنی که جوانان کشور را به ورطه نابودی می کشاند اجازه فعالیت داده می شود و مسئولان مقدمات کار را برای جوانان فراهم می کنند؟ بهتر است با توجه جدی به اصل تقدم پیشگیری بر درمان قلیان ها در کشور جمع آوری شوند.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان در مجلس نهم، با انتقاد از عدم نظارت کافی بر عملکرد قلیان‌سراها و قهوه خانه‌ها در کلانشهر تهران، تصریح کرد: متاسفانه برخی از این واحدها با رشد قارچ گونه در سایه عدم نظارت، به محافلی در جهت انجام اعمال مجرمانه تبدیل شده اند.

   

  نظارت حلقه مفقوده در کشور

  آریایی‌نژاد نظارت را در کشور حلقه مفقوده خواند وگفت:  نظارت بر قهوه خانه باید جدی گرفته شود، چرا که در سایه یک سیستم نظارتی علمی و کارآمد می توان متخفان را شناسایی و از اقدامات آنها جلوگیری کرد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، مقابله با اقدامات سودجویانه قهوه‌خانه‌ها را در سایه هماهنگی مسئولان ذی‌ربط عنوان کرد و افزود: نهادهای ذیرربط نباید تقصیرها را گردن یکدیگر انداخته و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند بلکه لازمه مقابله با این دست تخلفات این است که مسئولان هماهنگی لازم را با هم داشته و وظیفه خود را به درستی ایفا نمایند.

  نماینده مردم ملایر در مجلس نهم،‌ با انتقاد از اینکه کمبود نیرو برای برخی از سازمان‌ها بهانه‌ای برای ناکارآمدی آنها شده، تصریح کرد: اینکه  برخی از سازمان ها با کمبود نیرو و منابع مواجه هستند واقعیت دارد ولی سازمان ها می توانند برای رفع چنین مشکلاتی با کارآمد کردن نیروهای خود نظارت‌ها را به درستی انجام دهند.

   

  گردش مالی صنعت دخانیات برای برخی مهم‌تر از جان انسان‌ها است

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،‌ کشت تنباکو و تولید و واردات سیگار را اقدامی نامناسب خواند و تصریح کرد: نباید با تولید سیگار و کشت تنباکو با جان و مال هموطنان بازی کرد؛‌ اگر قرار بر حمایت از تولید داخل و جلوگیری از واردات باشد مسئولان می توانند در زمینه های دیگر بسیار موفق تر عمل کنند؛  البته به نظر می رسد سود ناشی از گردش مالی صنعت دخانیات برای برخی از جان انسان ها مهمتر باشد.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران در مورد سفره‌خانه‌های پایتخت، گفت: متاسفانه دیده شده که در برخی از قهوه‌خانه‌ها به علاوه تنباکو، مواد مخدری مانند کراک و شیشه سرو می‌شود و همین موجب شده تا مصرف کننده از حالت طبیعی خود خارج شود؛‌ این اظهارات در حالی بیان می شود که قبلا این موضوع توسط رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تکذیب شده بود./


  این نظر توسط http://dillonujtgougksd.over-blog.com/ در تاریخ سه شنبه 9 خرداد 1396 و 15:02 دقیقه ارسال شده است

    Wow, this post is fastidious, my younger sister is analyzing these kinds of things, so I am going to tell her.  نام و نام خانوادگی :

  ایمیل (منتشر نمیشود):

  وبسایت یا وبلاگ :  برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
  CAPTCHA Image   Reload Image
  Enter Code*:

   

  کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمد آریایی نژاد::Ahmad Aryaeinezhad می‌باشد.
  طراح و مدیر سایت:علیرضا فیروزی